SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZMESLEK LİSELERİ İŞBİRLİĞİ

Sosyal sorumluluk kapsamında sektöre hazır işgücü kazandırabilmek adına Brisa olarak halihazırda İstanbul’da Samandıra Endüstri Meslek Lisesi ve Borsa İStanbul Başakşehir Teknik ve Meslek Lisesi'nde, Ankara’da ise Güvercinlik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde  olmak üzere  Endüstri Meslek Liselerinde açmış olduğumuz toplam 3 adet laboratuvarımız bulunmaktadır. 

Öğrencilerimiz ders dönemlerinde laboratıvarlarımızı kullanmakta, Beceri Eğitim yıllarında ise beceri eğitimlerini iş ortaklarımız bünyesinde yapmaktadır. Böylece öğrenimini tamamlayan öğrencilerimiz sektörde çalışmaya hazır halde mezun olabilmektedir.

MESLEK YÜKSEK OKULU İŞBİRLİĞİ

Meslek Yüksek Okulları-Lastik ve Plastik Bölümü öğrencilerinin bilgi seviyelerini iyileştirmek için yapılan projemiz kapsamında Kocaeli Üniversitesi MYO ile işbirliği yapılmıştır.

Projemiz kapsamında Köseköy Lastik Plastik MYO eğitim müfradatı iyileştirme çalışmaları yapılmıştır. 2016 yılı itibariyle derslerde yeni müfredat kullanılmaya başlanmıştır.

Müfredatın düzenlenmesinin yanı sıra, öğrencilere Brisa Akademi binasında 1 günlük eğitim ve öğrencilerin ara sınav ve yıl sonu sınavları öncesi öğrencilere eğitmenlerimiz tarafından okullarında 1 günlük yerinde eğitim verilmektedir.